|
[Železniční trať] Území NUTS 2: Severovýchod Počet záznamů: 38 - 015 Přelouč - Kostelec u Heřmanova Městce - Prachovice, Přelouč (Okres Pardubice) [osm]
- 016 Heřmanův Městec - Chrudim - Borohrádek, Moravany (Okres Pardubice) [osm]
- 017 Česká Třebová - Moravská Třebová - Chornice, Chornice (Okres Svitavy) [osm]
- 018 Choceň - Vysoké Mýto - Litomyšl, Choceň (Okres Ústí nad Orlicí) [osm]
- 021 (Praha) Týniště nad Orlicí - Letohrad, Lípa nad Orlicí (Okres Rychnov nad Kněžnou) [osm]
- 022 Častolovice - Rychnov nad Kněžnou - Solnice, Častolovice (Okres Rychnov nad Kněžnou) [osm]
- 023 Doudleby nad Orlicí - Rokytnice v Orlických horách, Doudleby nad Orlicí (Okres Rychnov nad Kněžnou) [osm]
- 024 Ústí nad Orlicí - Letohrad - Dolní Lipka - Štíty, Letohrad (Okres Ústí nad Orlicí) [osm]
- 025 Dolní Lipka - Hanušovice, Králíky (Okres Ústí nad Orlicí) [osm]
- 026 Týniště nad Orlicí - Meziměstí - Otovice, Týniště nad Orlicí (Okres Rychnov nad Kněžnou) [osm]
- 028 Opočno pod Orlickými horami - Dobruška, Opočno (Okres Rychnov nad Kněžnou) [osm]
- 032 Jaroměř – Trutnov, Jaroměř (Okres Náchod) [osm]
- 033 Starkoč - Václavice, Náchod (Okres Náchod) [osm]
- 034 Smržovka - Jiřetín pod Bukovkou - Josefův Důl, Smržovka (Okres Jablonec nad Nisou) [osm]
- 035 Železný Brod - Tanvald, Tanvald (Okres Jablonec nad Nisou) [osm]
- 036 Liberec - Tanvald - Harrachov, Liberec (Okres Liberec) [osm]
- 037 Liberec - Stráž nad Nisou - Černousy - Zawidów (PL), Liberec (Okres Liberec) [osm]
- 038 Raspenava - Bílý Potok pod Smrkem, Raspenava (Okres Liberec) [osm]
- 039 Frýdlant v Čechách – Jindřichovice pod Smrkem, Nové Město pod Smrkem (Okres Liberec) [osm]
- 040 Chlumec nad Cidlinou - Trutnov, Chlumec nad Cidlinou (Okres Hradec Králové) [osm]
- 041 Hradec Králové - Jičín - Turnov, Hradec Králové (Okres Hradec Králové) [osm]
- 042 Martinice v Krkonoších - Jilemnice - Rokytnice n. J., Martinice v Krkonoších (Okres Semily) [osm]
- 043 Trutnov - Královec - Žacléř - Łubawka (PL), Trutnov (Okres Trutnov) [osm]
- 044 Kunčice nad Labem - Podhůří - Vrchlabí, Kunčice nad Labem (Okres Trutnov) [osm]
- 045 Trutnov - Kalná Voda - Mladé Buky - Svoboda nad Úpou, Trutnov (Okres Trutnov) [osm]
- 046 Hněvčeves - Hořiněves - Smiřice, Hněvčeves (Okres Hradec Králové) [osm]
- 047 Trutnov - Radvanice - Adršpach - Teplice nad Metují, Teplice nad Metují (Okres Náchod) [osm]
- 062 Chlumec nad Cidlinou - Městec Králové - Dymokury -Křinec, Chlumec nad Cidlinou (Okres Hradec Králové) [osm]
- 086 Česká Lípa - Jablonné v Podještědí - Liberec, Liberec (Okres Liberec) [osm]
- 089 Rybniště - Varnsdorf - Zittau - Hrádek n.N. - Liberec, Liberec (Okres Liberec) [osm]
- 238 Havlíčkův Brod - Pardubice, Pardubice (Okres Pardubice) [osm]
- 260 Česká Třebová - Svitavy - Letovice - Adamov - Brno, Česká Třebová (Okres Ústí nad Orlicí) [osm]
- 261 Svitavy - Květná - Polička - Čachnov - Žďárec u Skutče, Hlinsko (Okres Chrudim) [osm]
- 270 Česká Třebová – Přerov – Bohumín, Česká Třebová (Okres Ústí nad Orlicí) [osm]
- 272 Rudoltice v Čechách - Lanškroun, Rudoltice (Okres Ústí nad Orlicí) [osm]
- 462 Benešov nad Ploučnicí - Česká Lípa, Stružnice (Okres Česká Lípa) [osm]
- 626 Královec - Žacléř, Královec (Okres Trutnov) [osm]
- 904 Mladějovská úzkorozchodná dráha, Mladějov na Moravě (Okres Svitavy) [osm]
Copyright 1998-2024 © www.infoSystem.cz, součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
|
|